21. Říjen 2017 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Branný závod v Řevnicích · Rubrika: Činnost sboru, Sbor

I letos jsme přijali pozvání na branný závod pořádaný SDH Řevnice. Závod se konal v sobotu 21. 10. 2017. Kromě našich malých hasičů se zúčastnili soutěžního klání ještě zástupci malých hasičů SDH Drahlovice.

Děti ve skupinkách cestou k lesnímu divadlu plnily na devíti stanovištích různé úkoly – hod granátem, hasicí přístroje, spojení savic a sacího koše, střelba ze vzduchovky, topografické značky, zdravověda, šipky, grafické hasičské značky a tříděný odpad.

Po posilnění výborným buřtgulášem následovalo vyhodnocení. Z deseti družtev se naše družstvo ve složení Anežka Malánová, Stella Krhounková a Sedrik Werner umístili na osmém místě a družstvo Honza Jež, Matyáš Malán a Vojta Soukup na místě šestém.

Počasí se nám vydařilo a děti si dopoledne v Řevnicích užily.

Komentáře nejsou povoleny.