14. Duben 2017 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem K požáru v Nesvačilech přijeli i hasiči z Prahy · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Na Velký pátek byl nahlášen požár hromady listí a větví u vlakové zastávky v Nesvačilech. Liteňská jednotka se dostavila na místo jako první a ihned zahájila hašení jedním C proudem. Hromadu listí bylo nutné rozhrabat a dohasit všechna ohniska. Jelikož byl požár nahlášen blízko železniční zastávky, na místo dorazila také hasičská jednotka SŽDC Praha. Po vyhodnocení situace „drážní“ hasiči nemuseli zasahovat.

Datum: 14. 4. 2017
Událost: Požár hromady větví a listí
Místo: Nesvačily
Technika: CAS 32 T 148, DA Avia, VW Transporter
Hasiči: Jiří Hrách, Ladislav Artl, Petr Harnoch, Lukáš Harnoch, 2x Petr Lebeda, Michal Lis, Lukáš Münzberger
Časy: 18:28 vyhlášení poplachu / 18:33 výjezd / 18:42 příjezd / 19:36 odjezd / 19:57 základna
Další jednotky u zásahu: HZS Řevnice, HZS SŽDC Praha

Komentáře nejsou povoleny.