16. Duben 2016 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kácení nakloněných stromů v Bělči · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Na žádost zřizovatele jsme provedli kácení čtyř přestárlých vzrostlých stromů v Bělči, které jsou v majetku městyse. O pokácení požádal majitel chaty, který se strachoval o svůj majetek (stromy by mu při vývratu spadly na chatu). Po průzkumu a vyhodnocení možného rizika vydal městys ihned povolení ke kácení, které provedla liteňská jednotka. Na místo si hasiči přistavili i montážní plošinu Avia MP16, pro bezpečnější postup při kácení.

Datum: 16. 4. 2016
Událost: Kácení nakloněných stromů
Místo: Běleč
Technika: DA 12 Avia
Hasiči: Jiří Hrách, Petr Lebeda, Vít Gruncl, Petr Majtán, Lukáš Harnoch
Časy: 9:20 vyhlášení poplachu / 9:20 výjezd / 9:27 příjezd / 14:37 odjezd / 14:45 základna

Kácení JSDH Liteň

Komentáře nejsou povoleny.