Na základě žádosti starostky městyse Liteň, zřizovatele JSDH Liteň, jsme provedli pokácení 3 proschlých stromů (kaštanů) v Třebízského sadech v Litni. Na stromy bylo vydáno povolení ke kácení. Ze stromů začaly odpadávat suché větve, které by mohli poškodit majetek i zdraví osob. Během kácení byla v tomto úseku zastavena doprava v ulici Dlouhá. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.

Datum: 20. 7. 2017
Událost: Odstranění nebezpečných stavů- kácení starých stromů
Místo: Liteň, Třebízského sady
Technika: Avia A30-DVS12, VW Transportér T4
Hasiči: Hrách Jiří, Petr Lebeda, Petr Lebeda ml., Petr Majtán, Artl Ladislav
Časy: 17:48 vyhlášení poplachu / 17:49 výjezd / 17:52 příjezd / 18:10 odjezd / 19:13 základna
Další jednotky u zásahu:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *