11. Březen 2016 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Odstranění provozních kapalin z komunikace po dopravní nehodě · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Velitel JSDH Liteň byl telefonicky požádán o pomoc u odtažení vozidla po dopravní nehodě za obcí Liteň na silnici č. 11524. Policie ČR chtěla zasypat sorbentem provozní kapaliny, které unikly na povrch pozemní komunikace. Velitel proto informoval operační středisko a po dohodě vyjela jednotka k události s vozidlem Avia. Po zasypání a sebrání použitého sorbentu se jednotka vrátila zpět na základnu. Na místo události byla ještě povolána jednotka HZS Řevnice.

Datum: 11. 3. 2016
Událost: Odstranění provozních kapalin z komunikace po dopravní nehodě
Místo: silnice za Litní č. 11524
Technika: DA 12 Avia
Hasiči: Jiří Hrách, Lukáš Münzberger, Petr Lebeda ml., Petr Harnoch
Časy: 19:59 vyhlášení poplachu / 20:01 výjezd / 20:05 příjezd / 20:13 odjezd / 20:17 základna
Další jednotky u zásahu: HZS Řevnice

JSDH Liteň, zásah - provozní kapaliny

Komentáře nejsou povoleny.