21. Červenec 2019 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Odstranění stromu spadlého přes vozovku · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Veliteli JSDH Liteň byla oznámena technická událost od dvou osob nezávisle na sobě. Jednalo se o neprůjezdnou pozemní komunikaci, ulici Pode Zděmi (v místech před hřbitovem). Silnice byla po pádu stromu zcela neprůjezdná. Velitel oznámil událost na operační středisko, které vyhlásilo poplach. Jednotka vyjela s dopravním automobilem MAN TGE. Mohutné větve z kaštanu, které byly přes celou vozovku, hasiči rozřezali pomocí motorové pily a odklidili. Poté pomocí lana stáhli další zavěšenou větev, která zůstala ulomená v koruně stromu a hrozila pádem. Následně se jednotka vrátila na základnu. Po dobu zásahu byla silnice uzavřena.

Datum: 21. 7. 2019
Událost: Odstranění stromu spadlého přes vozovku
Místo: Liteň
Technika: DA MAN TGE
Časy: 16:22 vyhlášení poplachu / 16:26 výjezd / 16:30 příjezd / 17:04 odjezd / 17:09 základna
Další jednotky u zásahu: –

strom

Komentáře nejsou povoleny.