Jednotka upřednostnila výjezd rychlejším vozidlem VW Transporter, než je Tatra CAS30. Jednalo se o pomoc s otevřením bytu v rodinném domě, kde se měla nacházet starší zraněná žena. Během výjezdu se nepodařilo navázat komunikaci s operačním střediskem pomocí kódů typické činnosti, ani se dovolat analogovou vozidlovou vysílačkou. 

Jednotka přijela k místu události zároveň s vozidlem záchranné služby s lékařem. Na místě byli již příbuzní, kteří odemkli byt. Dále se dostavila místní jednotka SDH Všeradice. Vozidlo HZS Řevnice bylo odvoláno během jízdy k zásahu. Naše jednotka zůstala i nadále na místě zásahu a pomohla s transportem pacientky do sanitky. 

Datum: 30. 12. 2017
Událost: Otevření uzavřených prostor
Místo: Všeradice
Technika: VW Transporter
Hasiči: Jiří Hrách, Petr Lebeda ml., Petr Majtán, Lukáš Harnoch
Časy: 14:35 vyhlášení poplachu / 14:38 výjezd / 14:42 příjezd / 15:22 odjezd / 15:27 základna
Další jednotky u zásahu: Policie ČR, ZZS, JSDH Všeradice 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *