15. Červenec 2017 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Planý poplach – nenahlášené pálení · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Poplach byl operačním střediskem z důvodu nefunkčního svolávacího systému přes mobilní telefon. Siréna na hasičárně byla poté spuštěna manuálně. Nahlášen byl blíže nespecifikovaný požár v chatové osadě přiléhající k ulici Liteňská.

Při příjezdu k místu události bylo však vidět, že kouř vychází směrem od kopce v Zadní Třebani. Jednotka se vydala tímto směrem až dorazila do ulice Na Bořích, kde došlo k neohlášenému pálení materiálu přírodního charakteru. Na operační středisko bylo telefonem upřesněno místo události. Spojení přes vysílačky bylo totiž nefunkční. Poté se dostavily jednotky HZS Řevnice, JSDH Zadní Třebaň a JSDH Řevnice. Po příjezdu vyšetřovatele se liteňská jednotka vrátila zpět na základnu.

Datum: 15. 7. 2017
Událost: Planý poplach
Místo: Zadní Třebaň
Technika: CAS 30 T815-7
Hasiči: Lukáš Münzberger, Lukáš Harnoch, Petr Lebeda ml., Petr Majtán, Petr Harnoch
Časy: 18:24 vyhlášení poplachu / 18:34 výjezd / 18:46 příjezd / 20:09 odjezd / 20:26 základna
Další jednotky u zásahu: HZS Řevnice, JSDH Zadní Třebaň, JSDH Řevnice

P_20170715_185649

Komentáře nejsou povoleny.