17. Srpen 2016 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Planý poplach – požár v Nesvačilech · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Na místo se jednotka dostavila jako první v počtu 6 hasičů. Na místě už byla Policie ČR. Z rozdělovače byl připraven jeden proud C a nastavovací žebříky. Během průzkumu zvenčí budovy nebyl zpozorován žádný kouř uvnitř domu, ani známky zahoření. Vyčkali jsme na příjezd HZS a následně i na dceru majitelů, která jela z Prahy. Po kontrole podkroví se jednotky vrátily zpět na stanice. Poplach byl způsoben závadou na elektronickém požárním čidle.

Datum: 17. 8. 2016
Událost: Požár podkroví domu v Nesvačilích – planý poplach
Místo: Nesvačily
Technika: CAS 32 T 148, DA Avia, VW Transporter
Hasiči: Jiří Hrách, Petr Majtán, Petr Lebeda ml., Lukáš Münzberger, Petr Lebeda st., Ladislav Artl
Časy: 04:17 vyhlášení poplachu / 04:20 výjezd / 04:26 příjezd / 05:22 odjezd / 05:31 základna
Další jednotky u zásahu: HZS Řevnice, HZS Beroun

Komentáře nejsou povoleny.