19. Srpen 2016 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár chaty na Rovinech v Hlásné Třebani · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Jednotka vyjela v počtu 7 hasičů. Po příjezdu k místu události začal strojník ihned doplňovat cisternu z Řevnic. Dva hasiči v dýchací technice se okamžitě zapojili do hašení chaty. Druhá část jednotky zřídila mezitím v Hlásné Třebani u jezu sací stanoviště s motorovou stříkačkou PS 12. Místo si osvětlili pomocí elektrocentrály Heron a halogenových svítidel – celkem doplnili 5 cisteren.

Po dohodě s VZ bylo poté sací stanoviště zrušeno a hasiči se přesunuli k chatě, kde pokračovali s ostatními hasiči s rozebíráním ohořelé konstrukce chaty a jejím dohašováním. Po průzkumu spáleniště a vyloučení možného výskytu osoby uvnitř chaty, odeslal velitel zasahující jednotky zpět na základny. Dohled do rána zajistila místní JSDH Hlásná Třebaň.

Datum: 19. 8. 2016
Událost: Požár chaty na Rovinech v Hlásné Třebani
Místo: Hlásná Třebaň – Rovina
Technika: CAS 32 T 148, DA Avia, Škoda Felicia
Hasiči: Jiří Hrách, Lukáš Harnoch, Lukáš Münzberger, Michal Lis, Martin Malán, Petr Harnoch, Petr Lebeda ml.
Časy: 20:51 vyhlášení poplachu / 20:55 výjezd / 21:12 příjezd / 01:32 odjezd / 01:47 základna
Další jednotky u zásahu: HZS Řevnice, HZS Beroun, JSDH Hlásná Třebaň, JSDH Liteň, JSDH Karlštejn, JSDH Dobřichovice

Komentáře nejsou povoleny.