28. Srpen 2016 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár chaty v Bělči · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Jednotka vyjela v počtu 10 hasičů. Hasiči se v dýchací technice napojili s jedním C proudem na rozdělovač, který připravili profesionální hasiči z Řevnic a udělali obchvat kolem chaty, kde začal hořet travní porost. Poté se hasiči stáhli na východní stranu, kde pokračovali v samotném hašení chaty. Mezitím přijela naše Avia a další hasiči se zapojili do hašení a střídání. Poté byl připraven D proud k dohašování. Během zásahu se nechali dva hasiči zkontrolovat posádkou ZZS kvůli přehřátí, aby nedošlo k jejich kolapsu. Po odpočinku a ochlazení se hasiči opět zapojili do práce. Doplňování cisteren jsme zajistili z potoka pomocí čerpadla PH 1000 z Litně. Po dohodě s velitelem zásahu zůstala naše jednotka na dohlídku až do půlnoci.

Datum: 28. 8. 2016
Událost: Požár chaty v Bělči
Místo: Běleč, Vatina
Technika: CAS 32 T 148, DA Avia
Hasiči: Jiří Hrách, Lukáš Harnoch, Petr Lebeda ml., Jaroslav Pecánek, Petr Majtán, Petr Harnoch, Petr Lebeda st., Lukáš Münzberger, Ladislav Artl ml., Vít Gruncl
Časy: 13:11 vyhlášení poplachu / 13:15 výjezd / 13:24 příjezd / 23:38 odjezd / 23:59 základna
Další jednotky u zásahu: HZS Řevnice,HZS Beroun, JSDH Liteň, JSDH Zadní Třebaň, JSDH Karlštejn, JSDH Řevnice, JSDH Mokropsy

Komentáře nejsou povoleny.