16. Září 2017 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár mouru v kotelně RD v Leči · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Při příjezdu JSDH Liteň byl připraven vysokotlaký proud a proveden průzkum. Na pokyn velitele zásahu hasiči začali vynášet horké a doutnající uhlí s mourem. To se venku prolévalo a dohašovalo vodou. Hasiči ve sklepě zasahovali v dýchací technice. Při vyndavání kýblů s uhlím oknem ze suterénu, používali hasiči respirátory. Po vynošení téměř tří tun materiálu a prohlídkou thermokamerou se jednotka vrátila zpět na základnu.

Datum: 16. 9. 2017
Událost: Požár uhlí a mouru ve sklepě RD
Místo: Liteň – Leč
Technika: Tatra 815/7 CAS30, Avia A30 DVS12
Hasiči: Hrách Jiří, Petr Lebeda, Petr Majtán, Lebeda Petr ml., Martin Malán, Lukáš Harnoch
Časy: 8:59 vyhlášení poplachu / 9:03 výjezd / 9:08 příjezd / 11:17 odjezd / 11:35 základna
Další jednotky u zásahu: HZS Řevnice

Komentáře nejsou povoleny.