11. Září 2016 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár osobního automobilu v Litni · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Liteňští hasiči přiváželi v neděli před polednem k hasičárně vybavení, když právě v její blízkosti zastavilo kouřící osobní vozidlo Škoda Felicia a z podvozku vyšlehly plameny. Strojník ihned vyjel s Tatrou a hasiči začali hasit.

Zahořelo na spodku vozidla a plameny už šlehaly po boku až ke střeše. Díky rychlému zásahu se požár plně nerozšířil do interiéru. Došlo k prohoření koberce pod sedačkou a nechybělo mnoho, aby vzplála sedačka celá a požár se dále rychle šířil. V průběhu zásahu, proběhlo oznámení o události na operační středisko, které na místo události zaslalo ještě jednotku HZS z Řevnic.

Nebýt šťastné shody okolností, že se událost stala hned před hasičárnou a na místě byli hasiči, tak by vozidlo zcela pohltily plameny.

Datum: 11. 9. 2016
Událost: Požár automobilu v Litni
Místo: Liteň, náměstí
Technika: CAS 32 T 148
Hasiči: Jiří Hrách, Petr Lebeda ml., Petr Harnoch, Lukáš Münzberger, Ladislav Artl ml., Vít Gruncl
Časy: 12:35 vyhlášení poplachu / 12:35 výjezd / 12:35 příjezd / 13:20 odjezd / 13:20 základna
Další jednotky u zásahu: HZS Řevnice

Komentáře nejsou povoleny.