10. Srpen 2017 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár posekané louky u Koněprus · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Jednotka SDH Liteň přijela k místu události jako druhá za HZS Beroun s vozidlem CAS30 T815/7. Další proudy už nebyly zapotřebí, proto jednotka na pokyn velitele zásahu připravila doplňování berounských cisteren, z kterých byly vedeny dva vysokotlaké proudy. Po doplnění jsme na pokyn velitele ještě projeli požářiště a pomocí asanační lišty ještě prolili vodou. Poté se jednotka vrátila zpět na základnu.Během zásahu se dostavili do hasičárny další dva hasiči. Ti však vzhledem k malému rozsahu požáru a dostatečného množství cisteren s další cisternou T148 CAS32 už nevyjížděli.

Datum: 10. 8. 2017
Událost: Požár louky
Místo: Koněprusy – Měňany
Technika: Tatra 815/7 CAS30
Hasiči: Hrách Jiří, Michal Lis, Petr Majtán, Lebeda Petr ml.
Časy: 13:09 vyhlášení poplachu / 13:19 výjezd / 13:35 příjezd / 13:47 odjezd / 14:06 základna
Další jednotky u zásahu: HZS Beroun, JSDH Králův Dvůr, JSDH Suchomasty, JSDH Zdice

Komentáře nejsou povoleny.