01. Srpen 2018 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár trávy a plastových trubek · Rubrika: Jednotka, Zásahy

První srpnový den krátce po poledni se Litní opět rozezněla požární siréna. Začala hořet tráva u cesty k ČOV u Litně, kde byly navíc uskladněny kanalizační roury. Díky rychlému zásahu liteňských hasičů se požár nestihl rozšířit na další porost a na zbývající uskladněné potrubí – shořely jen 2 ks; další se podařilo uchránit. Po uhašení požáru se hasiči vrátili zpět na svoji základnu. K zásahu přijeli i profesionální hasiči z Řevnic.

Datum: 1. 8. 2018
Událost: Požár trávy a plastových trubek
Místo: Lieň
Technika: Tatra 815-7 CAS 30
Časy: 12:45 vyhlášení poplachu / 12:49 výjezd / 12:51 příjezd / 13:24 odjezd / 13:29 základna
Další jednotky u zásahu: HZS Řevnice

Komentáře nejsou povoleny.