10. Říjen 2018 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár větví u Nesvačil · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Jednotka přijela k místu události jako první. Následně provedla průzkum, kde si ověřila, že se požár nešíří do korun stromů a přilehlého porostu. Hořela plocha o rozloze přibližně 15 x 5 m. Připravila jeden vysokotlaký proud a jeden C proud.

Po příjezdu profesionálních hasičů převzal velení velitel čety z řevnické stanice. Byl natažen další C proud z řevnické Tatry. Po lokalizaci došlo k redukci prostředků. Naše jednotka přešla na dva D proudy k dohašování. Za pomoci ručního nářadí se rozhrabávaly hromady trávy, větví a dalšího přírodního materiálu.

Po likvidaci požáru se jednotka vrátila zpět na základnu.

Datum: 10. 10. 2018
Událost: Požár větví
Místo: Nesvačily
Technika: Tatra 815-7 CAS 30, OA Transporter
Časy: 21:36 vyhlášení poplachu / 21:41 výjezd / 21:48 příjezd / 22:29 odjezd / 22:38 základna
Další jednotky u zásahu: HZS Řevnice

Komentáře nejsou povoleny.