14. Květen 2016 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár zbytků chaty v Zadní Třebani · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Naše jednotka přijela na místo s Tatrou hned za profesionálními hasiči z Řevnic. Jednalo se o pálení zbytku staré chaty, které se však vymklo přítomným osobám kontrole a raději zavolaly hasiče. Liteňští hasiči na místě zásahu asistovali při přehazování ohořelých prken ze zbytků chaty, aby se dohasila všechna ohniska. Hašení a dohašování jedním C proudem prováděli hasiči z Řevnic.

Datum: 14. 5. 2016
Událost: Požár zbytků chaty
Místo: Zadní Třebaň
Technika: CAS 32 T 148
Hasiči: Jiří Hrách, Lukáš Münzberger, Petr Lebeda st., Petr Majtán
Časy: 16:09 vyhlášení poplachu / 16:12 výjezd / 16:23 příjezd / 16:55 odjezd / 17:10 základna
Další jednotky u zásahu: HZS Řevnice

Komentáře nejsou povoleny.