02. Říjen 2017 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Strom přes cestu v nepřehledné zatáčce (Korno-Tobolka) · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Jednotka po příjezdu k místu události začala řídit dopravu, po dobu řezání s motorovou pilou byla doprava na silnici zastavena. Po odstranění rozřezaného stromu a větví se jednotka vrátila zpět na základnu. Jednalo se o starou jabloň, se ztrouchnivělým kmenem. K pádu stromu došlo pravděpodobně díky zemědělské technice, která obdělávala přilehlé pole a o strom lehce zavadila.

Datum: 2. 10. 2017
Událost: Strom spadlý na cestu
Místo: silnice Korno-Tobolka
Technika: Avia A30 DVS12
Hasiči: Hrách Jiří, Lukáš Harnoch, Petr Majtán, Lebeda Petr ml.
Časy: 17:26 vyhlášení poplachu / 17:33 výjezd / 17:39 příjezd / 17:55 odjezd / 18:01 základna
Další jednotky u zásahu: HZS Beroun

Komentáře nejsou povoleny.