25. Říjen 2019 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vyhledávání dezorientovaného cizince · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Velitel rozhodl o výjezdu obou vozidel po dohodě s operačním střediskem, a to pro lepší možnost vyhledávání osoby. Nevědělo se, kde je přesné místo události. Operační středisko bylo liteňským velitelem dále informováno, že mezi hasiči je i člen, který mluví plynule německy. Volající byl z Německa a nevěděl kde se přesně nachází.
Po příjezdu bylo nalezeno vozidlo i cizinec, který byl od něj asi 100 m. Do péče si ho následně převzala posádka ZZS, probíhalo zároveň zjišťování co se vlastně stalo. Na začátku tlumočil náš člen. Který informoval, že k nehodě nedošlo, ale cizinci došla nafta a nikdo z projíždějících vozidel nechtěl zastavit.
Poté hasiči zametli silnici od střepů z rozbité lahve. Po odstranění vozidla ze silnice na přilehlé parkoviště a předání PČR se jednotky vrátili zpět na základny.

Datum: 25. 10. 2019
Událost: Vyhledávání dezorientovaného cizince
Místo: Hatě-Drahlovice
Technika: CAS 30 T815-7, DA MAN TGE
Časy: 22:18 vyhlášení poplachu / 22:24 výjezd / 22:29 příjezd / 23:15 odjezd / 23:22 základna
Další jednotky u zásahu: HZS Řevnice

Komentáře nejsou povoleny.