03. Říjen 2017 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár garáže v Zadní Třebani · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Jednotka přijela k místu události za HZS Řevnice. Na pokyn velitele zásahu dva hasiči v dýchací technice vystřídali profesionální hasiče na jednom C proudu ze strany od zahrady. Hořela garáž s dřevěným přístavkem. Uvnitř byly dva automobily a jiné vybavení, které bylo zcela zničeno. Hasiči nalezli a vynesli jednu 2kg propanbutanovou lahev.
Strojník připravil doplňování řevnické CAS. Celkem ji doplnil 9000 l vody. Pote přejel k hydrantu, kde se doplnil a vyčkával na křížení ulic Nová a K Voškovu. Po prohlídce místa události vyšetřovatelem, jsme na pokyn velitele zásahu začali vynášet ohořelý materiál z přístavku garáže a zároveň dohašovat skrytá ohniska.

Datum: 3. 10. 2017
Událost: Požár garáže
Místo: Zadní Třebaň
Technika: Tatra 815-7 CAS 30, Avia A30 DVS12