06. Květen 2018 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Okrsková soutěž a pálení čarodějnic · Rubrika: Činnost sboru, Požární sport, Sbor

Liteňským hasičům se okrsková soutěž opět vydařila – muži i ženy skončili na prvních místech

Poslední dubnovou sobotu 28. 4. 2018 se v Drahlovicích uskutečnilo první okrskové kolo požárního sportu. Muži i ženy obsadili v požárním útoku první místa.

V součtu všech získaných bodů skončila obě družstva celkově první a postoupila na okresní kolo, které proběhne na Chyňavě. Poděkování patří místnímu SDH Drahlovice za dobře připravenou soutěž a také všem rozhodčím. Přestože se soutěže nezúčastnila všechna hasičská družstva z okrsku, den to byl jistě vydařený a užili jsme si ho.

Pálení čarodějnic v nádvoří liteňského zámku

O několik dní později čekalo hasiče tradiční pálení čarodějnic. Opět jsme využili nádvoří liteňského zámku, kde byla připravena velká hromada dřeva, na které seděla čarodějnice. Návštěvníci si mohli prohlédnout hasičskou techniku a dát si něco k pití či k snědku. Těsně před setměním přišlo očekávané. Hasiči pomocí loučí zapálili hranici s čarodějnicí. Ohniště následně hlídali až do ranních hodin. Letos byla návštěvnost akce největší za poslední roky. Pomohlo nám i nádherné počasí. Všem návštěvníkům děkujeme za účast a vytvoření pohodové atmosféry. Ve spolupráci se Zámkem Liteň, z.s., nás opět můžete navštívit 8. září 2018 na akci Loučení s létem. Těšíme se na vás.

Komentáře nejsou povoleny.