27. Duben 2020 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár hromady přírodního materiálu v Litni · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Hasiči z Litně a Řevnic do nádvoří Zámku Liteň, kde byl ve 3:24 ohlášen požár. Jasná záře byla vidět z dálky. Hořela hromada přírodního materiálu, která byla určena na pálení čarodějnic. (Ty by se letos v běžném termínu neuskutečnily). Rozsah a druh požáru upřesnil velitel JSDH Liteň na operační středisko.

Jednotka provedla průzkum, připravila vysokotlaký proud a ochladila okolí. Po příjezdu hasičů z Řevnic byl natažen další vysokotlaký proud a byla ochlazena i střecha přilehlé budovy. Hromada se nechala kontrolovaně vyhořet. Na dohlídku zůstala naše jednotka, která před odjezdem ještě prolila okolí a předala místo události správci areálu. V 8:40 se vrátila zpět na základnu.

Komentáře nejsou povoleny.