30. Květen 2020 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár stohu u Suchomast · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Dne 30. 5.20 v 17:24 vyjela jednotka k dalšímu ohlášenému požáru. Hořel stoh slámy mezi obcemi Suchomasty a Málkov.
Jednotka přijel k místu události jako první s vozidlem Tatra i Man v počtu 1+7. Provedla průzkum. Předala informaci na KOPIS, že majitel pomocí bagru stoh již ohrnul od ostatních přilehlých balíků.

Po příjezdu HZS PS Beroun, byly na pokyn VZ připraveny z naší Tatry 3 D proudy, které se postupně přezbrojovaly na hasící hřeby. Hasiči zasahovali v respirátorech, jelikož byl stoh smíchán s vápnem a na proudu v IDT. Asi po hodině byla ohlášena lokalizace a naše JSDH byla po odjezdu ostatních JPO pověřena dalším dohledem, až do likvidace události. Před odjezdem jsme stoh ještě prolili a telefonicky informovali velitele zásahu a poté se vrátili zpět na základnu.

Technika:
JSDH Liteň – Tatra CAS 30, Man TGE DA
HZS PS Beroun. Scania CAS 20, VEA Ford Ranger, Tatra CAS 30
JSDH Suchomasty: Tatra 148 CAS 32
JSDH Zdice: Mercedes Benz Vario CAS 10

Komentáře nejsou povoleny.