09. Prosinec 2017 · Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Požár stromu u Bykoše · Rubrika: Jednotka, Zásahy

Jednotka přijela k místu události jako první a pomocí jednoho vysokotlakého proudu požár dutiny stromu lokalizovala. Po příjezdu Berounské CAS Iveco byl strom prohlédnut termokamerou a dále ochlazen. Z důvodu narušené celistvosti stromu a poryvům větru velitel zásahu z HZS Beroun rozhodnul o pokácení poškozeného stromu, aby nedošlo k pádu na pozemní komunikaci. Poté se jednotky vrátily zpět na základnu.

Datum: 9. 12. 2017
Událost: Požár stromu u Bykoše
Místo: Silnice Bykoš-Suchomasty
Technika: Tatra 815-7 CAS 30, DA Avia
Hasiči: Jiří Hrách, Lukáš Münzberger, Petr Lebeda ml., Petr Majtán, Lukáš Harnoch, Petr Harnoch, Ladislav Artl ml.
Časy: 14:12 vyhlášení poplachu / 14:15 výjezd / 14:26 příjezd / 14:41 odjezd / 14:53 základna
Další jednotky u zásahu: HZS Beroun, Policie ČR

2017-10-pozar-strom

Komentáře nejsou povoleny.