V sobotu 25. dubna proběhlo v Karlštejně okrskové kolo soutěží v požárním sportu. Soutěž letos organizoval SDH Hlásná Třebaň. Sportovní dráhy byly dobře připraveny, rovněž počasí všem účastníkům přálo. Mužské družstvo Litně se ve štafetě potýkalo s problémy a v této disciplíně skončilo třetí. Následoval požární útok, který jsme měli velice dobře rozběhnutý, ale nešťastné rozpojení béčka u rozdělovače nás stálo další drahocenné vteřiny. Mužské družstvo tak celkově obsadilo třetí místo, což znamená, že se na okres nepodíváme… I když přeci jen většina z nás ano – abychom podpořili naše ženské družstvo, které obsadilo rovněž třetí místo, ale na okresní kolo postoupilo.

Soutěž v mužských a ženských kategoriích ovládla obě družstva SDH Svinaře, která obsadila první místo.Tímto jim blahopřejeme a přejeme další úspěchy při reprezentaci liteňského okrsku na okresním kole v Chyňavě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *